Úvod

Manikúra Zlín

Vkusně upravené nehty podtrhují celkový vzhled každé ženy i muže. Nabízím klasickou manikúru, Wellness manikúru, P-Shine, Lakování nehtů, Permanentní lak CND Shellac, Parafin.


Klasická manikúra

Zahrnuje úpravu délky a tvaru nehtů, úpravu kutikuly pusherem za pomoci změkčujícího přípravku, nanesení výživného oleje do nehtového lůžka a kožního valu, nanesení hydratačního krému a provedení lehké masáže.


Wellness manikúra

Manikúra Zlín

Zahrnuje úpravu délky a tvaru nehtů, úprava kutikuly pusherem za pomoci změkčujícího přípravku, aplikace peelingu, nanesení výživného oleje do nehtového lůžka a kožního valu, nanesení masky pro zvláčnění pokožky (zábal 10-15 min) a zakončení lehkou masáží s hydratujícím krémem.

Peeling velmi jemně odstraní odumřelé buňky pokožky rukou a zajistí jejich zářivější a zdravější vzhled. Ruce budou jemné a vláčné.


Lakování nehtů

Manikúra Zlín

Lakování nehtů klasickými laky, výživnými laky DECOR Style a AMOENE, lakování CND Vinyluxem, lakování CND Shellacem..
CND Vinylux – týdenní lak na nehty, působení denního světla zvyšuje jeho trvanlivost CND Shellac – žádné poškození přírodních nehtů, jednoduše se nanáší – stejně jako klasický lak, je ihned suchý – vytvrzuje se v LED lampě, je odolnější než klasický lak, je nádherně lesklý, vydrží až 14 dní, zpevňuje nehty, před nanášením Shellacu se nehty nezbrušují ani nepilují, takže se nepoškozují. Ani při odstranění Shellacu se nezbrušuje nehet.

Nehty se jemně zabalí do polštářků s acetonem a po 10 minutách jsou čisté a zdravé.
Dočasné vysušení okolní kůžičky se napraví kapkou výživného oleje.


P-Shine japonská manikúra

Je zaměřena na péči o přírodní nehty. Obsahuje komponenty vyrobené pouze z přírodních látek, neobsahuje žádná organická rozpouštědla, barviva ani parfémy. Nanáší se hmota, která se skládá z včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky, jemných parafinů, glycerinu, bentonitu (přírodní hornina), panthenolu, vitamínů A,E,H a provitaminu B5. Tato manikúra zvyšuje pevnost a pružnost nehtů. Je prevencí proti lámání a třepení nehtů. Po nanesení na povrchu nehtu vznikne film tzv. glazura, která zabraňuje vysušování nehtů.